Leaner Group Lessons

13/03/2013 22:40

We offer college and university students our "cost cutting" Group Lesson.

You and your friends book a Lesson from the same location (College/Uni) How does it work?

Book a 2 hour lesson Pay for one each and get 2 hours for the price of one.

We are Instructor Trainers and over the years have found 2:1 training can pay dividends. Learn by 'not being in the hot seat'

Learn from each other, Fun, but it has a serious side to. Give it a try, it may be the way to save costs and is rewarding.